Hadid Global Lojistik Hakkında

HADİD GLOBAL LOJİSTİK’te, müşterilerimize özel lojistik hizmetler vererek, değerli iş ortaklarımıza en uygun lojistik çözümü sunmaktayız.
Hadid Global Lojistik olarak müşterilerimize lider lojistik çözümleri sağlayıcısı olmakta kararlıyız. Bunu başarmak için sürekli olarak kendini geliştiren ve iyileştiren faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Çalışanların sürekli eğitimi ile takım ruhumuzu kurumsal anlayışımızla birleştirerek işimizin yasal mevzuat şartlarını takip ve geliştirmenin yanı sıra, bu şartlara bağlı kalarak müşteri talep ve memnuniyetini üst düzeyde muhafaza etmek tüm faaliyetlerimizin içinde ana ilkemizdir.

Müşterilerimize istekleri doğrultusunda deniz, kara, hava ve demiryolu ile, yüklerin yerine ulaşması için tek ulaşım yönteminin yeterli olmadığı durumlarda da Kara+Deniz+Kara , Kara+Hava+Kara, Kara+Demiryolu+Deniz+Kara, Deniz+Demiryolu gibi yöntemlerle, Avrupa ve Turkiye’deki depolarımızla taşınan malların ve tam zamanında teslimatını sağlayan gerçek lojistik hizmet sunmaktayız.

Hadid Global Lojistik olarak; verimli, karlı bir şirketin tasarruf ve satın alma ile mümkün olduğu günümüzde, müşterilerini, yüksek Lojistik ve Lojistiğe bağlı yan hizmet maliyetlerinden koruyarak, aktif operasyon anlayışı ile verimliliği ve rekabetçiliği artırmaktadır.

Hadid Global Lojistik yenilikleri keşfeden ve uygulayan, en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen ve sektöre ışık tutan bir şirket olmak vizyonu ile sektöre hizmet üreterek, çalışmalarına devam edecektir.